O nas

Witajcie w naszej bajce

Ogrody Wróżek zrodziły się w głowie pewnej mamy, która bardzo chciała, żeby w miejskiej dżungli jej córeczka mogła mieć namiastkę tej prawdziwej...

Wystarczy tylko uwierzyć, że wróżki, elfy, skrzaty są blisko nas, a na pewno zagoszczą w Twoim ogrodzie.

Piękne doniczki, urocze figurki i sukulenty stworzą idealne warunki dla Twoich gości, przygotujcie wspólnie z bliskimi swój własny ogród, stwórzcie dla Waszych małych przyjaciół miejsce do odpoczynku, zabawy, snu, a na pewno będą Was często odwiedzać.

Wszystkie figurki i doniczki są produkowane w Polsce, każda jest ręcznie malowana odpornymi na warunki atmosferyczne farbami, a sukulenty to jedne z najmniej wymagających roślin, dzielnie znoszą brak wody.

Doniczka z miniaturowym ogrodem idealnie sprawdzi się jako prezent dla każdego, kto pragnie mieć kawałek natury blisko siebie. Przy okazji taki miniaturowy świat potrafi niesamowicie pobudzić wyobraźnię, przecież w Twoim ogródku może zamieszkać każdy, a nowe dodatki do swojego ogordu znajdziesz dookoła siebie, wystarczy się rozejrzeć. Gwarantujemy, że odkąd w Twoim domu zagoszczą Ogrody Wróżek każdy spacer stanie się okazją do znalezienia nowych dekoracji dla małych przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy do naszej bajki 🙂

 

 


154
wróżki konsultowały wygląd strony
75
skrzatów pomagało sadzić sukulenty
2
bardzo kochanych ludzi pomogło uwierzyć 😉

Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest realne.
Pablo Picasso